Goedele Van Hooff

Bestuurder
goedele@zakenkantoorvanhooff.be
033836907
2021.05.18-Goedele Van Hooff_2172
Goedele Van Hooff Bestuurder
goedele@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Stijn Carron

Bestuurder
stijn@zakenkantoorvanhooff.be
03 383 69 07
2021.05.18-Stijn Carron_2133
Stijn Carron Bestuurder
stijn@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Danny Geysen

Teamleider – Senior accountant
danny@zakenkantoorvanhooff.be
03 383 69 07
2021.05.18-Danny Geysen_2423
Danny Geysen Teamleider - Senior accountant
danny@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Karen Hofmans

Teamleider – Senior accountant
karen@zakenkantoorvanhooff.be
03 383 69 07
2021.05.18-Karen Hofmans_2240
Karen Hofmans Teamleider - Senior accountant
karen@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Kurt Van Dooren

Senior accountant
kurt@zakenkantoorvanhooff.be
03 383 69 07
2021.05.18-Kurt Van Dooren_2304
Kurt Van Dooren Senior accountant
kurt@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Naomi Bastiaens

Senior accountant
naomi@zakenkantoorvanhooff.be
03 383 69 07
2021.05.18-Naomi Bastiaens_2266
Naomi Bastiaens Senior accountant
naomi@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Dennis Van Hasselt

Fiscaal adviseur
dennis@zakenkantoorvanhooff.be
03 383 69 07
2021.05.18-Dennis Van Hasselt_2401
Dennis Van Hasselt Fiscaal adviseur
dennis@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Kris Vanthielen

Junior accountant
kris@zakenkantoorvanhooff.be
03 383 69 07
2021.05.18-Kris Vanthielen_2254
Kris Vanthielen Junior accountant
kris@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Kim Van de Peer

Junior accountant
kim@zakenkantoorvanhooff.be
033836907
2021.05.18-Kim Van de Peer_2338
Kim Van de Peer Junior accountant
kim@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Julie Van der Schoot

Junior accountant
julie@zakenkantoorvanhooff.be
033836907
2021.05.18-Julie Van der Schoot_2362
Julie Van der Schoot Junior accountant
julie@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Chantal Knaepkens

Junior accountant
chantal@zakenkantoorvanhooff.be
033836907
2021.05.18-Chantalle_1585
Chantal Knaepkens Junior accountant
chantal@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Valerie Sels

Junior accountant
valerie@zakenkantoorvanhooff.be
033836907
2021.05.18-Valerie Sels_2212
Valerie Sels Junior accountant
valerie@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Myriam Vandeputte

Junior accountant
myriam@zakenkantoorvanhooff.be
033836907
2021.05.18-Myriam Vandeputte_2318
Myriam Vandeputte Junior accountant
myriam@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Ellen Collet

Junior accountant
ellen@zakenkantoorvanhooff.be
033836907
2021.05.18-Ellen Collet_2387select
Ellen Collet Junior accountant
ellen@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Hans Collet

Junior accountant
hans@zakenkantoorvanhooff.be
033836907
2021.05.18-Hans Collet_2141
Hans Collet Junior accountant
hans@zakenkantoorvanhooff.be
033836907

Katleen Coeckx

Onthaalmedewerker
Katleen@zakenkantoorvanhooff.be
033836907
2021.05.18-Katleen Coeckx_1831
Katleen Coeckx Onthaalmedewerker
Katleen@zakenkantoorvanhooff.be
033836907